Pogoda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I w tym roku uczestniczymy w II Okręgowym Polowaniu na lisy. 

Szczerze zachęcamy wszystkich kolegów myśliwych do czynnego udziału w kolejnej, już drugiej edycji polowania na lisy współorganizowanego przez naszego Kolegę Józefa Kitowskiego. W ubiegłym roku Nasze Koło za zajęcie II – go miejsca otrzymało 42 kuropatwy, które zasiedliły nasze łowiska. Przy czym indywidualne nagrody dla najbardziej zaangażowanych kolegów z sukcesami zostały sowicie nagrodzone. Uwieńczenie polowania odbędzie się 03 lutego br. w m. Pażęce koło Stężycy. Dla zainteresowanych informacją służy łowczy naszego Koła.

 

Szukaj na stronie
Obecna Faza Księżyca

Księżyca Przybywa (garb)
Księżyca Przybywa (garb)

Księżyc jest obecnie w znaku Skorpiona
Księżyc ma 11 dni
Archiwa
Polecamy sklep myśliwski